1 800 HUF
Bodor Pál 2 műve (egy DEDIKÁLT): Haldoklás anyanyelven. Bp., 1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Bodor Pál (1930-2017) költő, közíró, műfordító által DEDIKÁLT példány. + Hazába kiáltott szó. Bp., 1989, Magvető. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.