1 200 HUF
Garay János összes munkái I. köt. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte: Ferenczy József. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 1 (Garay János arcképe) t.+LXIV+360 p. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Goldschmied és Társai-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.