5 000 HUF
Kiss József: Levelek hullása. Falus Elek rajzaival. [Újabb költemények.] Budapest, 1908. Singer és Wolfner [Franklin ny.] 1 t. (címképen a költő hártyapapírral védett portréja) + [5]-87 + [3] p. Első kiadás. Oldalszámozáson belüli címképen a költő hártyapapírral védett portréja, a verseket Falus Elek nyolc színes, egész oldalas és huszonnyolc szövegközti illusztrációja kíséri. Az első előzéken régi ajándékozási bejegyzés, a címkép verzóján tulajdonosi bélyegzés. Gellér 20.4. Aranyozott, enyhén sérült gerincű kiadói félvászon kötésben, színes, illusztrált első kötéstáblával, amely Courtens egyik festménye után készült. Az egyik legismertebb magyar szecessziós könyv.