1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Láng Aemilius: Gallus. Ad fabulam W. A. Beckerii in usum studiosae iuventutis ad privatam Romanorum vitam cognoscendam. Bibliotheca Iuventutis. Bp., 1914, Szent István-Társulat, 132 p. Szövegközi illusztrációkkal. Latin nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, a borítón folttal.