3 200 HUF
Laus podagrae Az Az Az Köszvénynek Ditsireti. Az utószót írta Turóczi-Trostler József. Kiadta Kner Imre és Turóczi-Trostler József. (Gyoma, 1936. Kner Izidor könyvnyomdája). [18] + 11 + [3] p. Az Országos Széchényi Könyvtár tulajdonában lévő, XVII. századi unikum példányról készült betűhív kiadás. Megjelent 600 példányban, amelyek közül 200 géppel számozott, és a Magyar Bibliophil Társaság tagjai számára készült. Példányunk számozatlan. Lévay-Haiman 1.497. Borda, MM 2, 318. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.