3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Lengyel József: Trend Richárd vallomásai, avagy Ante, apud... ultra, trans. [Regény.] (Dedikált.) Budapest, 1970. Magvető Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 128 + [4] p. Első önálló kötetkiadás. Dedikált: ,,Atillának [sic!] szeretettel Lengyel József. 70. X. 29". Lengyel József kisregénye először 1965-ban jelent meg, a szerző ,,Mit bír az ember" című kötetében. (Lengyel József Összes művei, 2. kötet.) Aranyozott kiadói vászonkötésben, Hornyánszky Gyula rajzával illusztrált kiadói védőborítóban.