2 800 HUF
Magyar Remekírók sorozat 4 kötete: Vörösmarty Mihály munkái I-III. köt. Gyulai Pál bevezetésével.; Berzsenyi Dániel. Sajtó alá rendezte: Bánóczi József. Váczy János bevezetésével. Bp., 1906 - 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Társai.) Korabeli szecessziós dúsan aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.