2 800 HUF
Magyar Remekírók sorozat 5 kötete: Madách Imre válogatott munkái, Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Reviczky Gyula válogatott munkái, Kossuth Lajos válogatott munkái, Deák Ferencz válogatott munkái.Korabeli szecessziós dúsan aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.