2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Malonyay Dezső: A fiatalok. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Katona Nándor, Magyar-Mannheimer Gusztáv, Rippl-Rónai József. Művészeti Könyvtár. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, egyébként jó állapotban.