1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Márai Sándor A kassai polgárok. Dráma három felvonásban, hat képben. (Budapest, 1942). Révai (ny.) 250 + [2] p. ElsÅ‘ kiadás. A drámát 1942. december 5-én mutatták be a budapesti Nemzeti SzÃnházban, Németh Antal rendezésében, Somlai Artúr fÅ‘szereplésével, további szerepekben: Tasnády Ilona, Makláry Zoltán, Szörényi Éva, mellékszerepekben: Gobbi Holda és Major Tamás. (Esti Ujság, 1942. december 5.) (Márai Sándor munkái.) Tezla 2456. Mészáros 76. Kiadói egészvászon kötésben, Toncz Tibor által illusztrált, enyhén sérült védÅ‘borÃtóban.