2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Maurice Maeterlinck 3 műve [Egybekötve]: Maurice Maeterlinck: A méhek élete. Ford.: Binder Jenő. Bp., 1912, Franklin, 286+2 p.; Monna Vanna. Dráma három felvonásban. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p.; A kék madár. Mesejáték öt felvonásban, tíz képben. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.