10 000 HUF
21
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Bp., 1907, Franklin, 242 p. + 8 t. ElsÅ‘ kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kopott borÃtóval, néhány kissé foltos lappal, egy lapon bejelöléssel, egy tábla a kötése mentén szakadt, sérült.