2 400 HUF
Molnár Géza: Doktor Klauss különös élete. Regény. (Dedikált.) Budapest, 1983. Szépirodalmi Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 477 + [3] p. Dedikált: ,,Körmendi Ivánnak ajánlom szeretettel és tisztelettel, abban a reményben, hogy örömét leli ebben a könyvben, Molnár Géza. [19]88. VIII. 15-én." A borító- és kötésterv Würtz Ádám munkája. Aranyozott gerincű kiadói vászonkötésben, eredeti, illusztrált védőborítóban.