2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936, Biró Miklós kiadása (Hungária-ny.), 546 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal.