4 000 HUF
Passuth László: Ravennában temették Rómát. [Regény.] (Dedikált.) Budapest, 1965. Móra Ferenc Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 429 + [3] p. Dedikált: ,,Timári Sándornak Passuth László." A regény első kiadása 1963-ban jelent meg. Aranyozott, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.