4 000 HUF
10
Tóth Béla: A spiritizmusról. Budapest, (1903). Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai ny.) 136 + [2] p. ElsÅ‘ kiadás. Poss.: Ex libris Klár András (Pólya Tibor fametszete). Festett, aranyozott, illusztrált, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben (Wolfner I. könyvkötÅ‘ Budapesten), piros festésű lapszélekkel. DekoratÃv, szép példány.