1 400 HUF
Vas Gereben: A nemzet napszámosai. Magyar korrajz. Gyulay László rajzaival. Vas Gereben összes munkái IV. köt. Bp., 1904, Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadt elülső szennylappal.