21084. 466. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Verne Gyula: Hatteras kapitány. Angolok az északi sarkon. Bp., én.,Forrás. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras