5 000 HUF
Vörösmarty Mihály munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Gyulai Pál. I-VI. köt. [Teljes]. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó borítókkal, az I. kötetben intézményi bélyegzővel.