1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Csávossy Elemér: Túlvilági valóságok és szociális problémák. Cikkek és beszédek. Bp., 1938, Korda Rt., 236+(2) p. Kiadói papÃrkötés, kopott, kissé sérült borÃtóval, néhány kissé foltos lappal. A cÃmlapon Meixner Emilné névbejegyzésével.