1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Emilio Freppel: Sermoni scelti. Nápoly, 1909, Davide Giordano. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopott gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.