1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
H. Hurter S.J.: Theologiae specialis, pars altera, complectens tractatus tres de deo et uno et trino, de deo creatore et de verbo incarnato. Második kötet. Innsbruck, 1900, Academica Wagneriana. Latin nyelven. 10. átdolgozott kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány kevés lapon ceruzás jelölésekkel, néhány nagyon kevés lap kissé foltos. Csak a 2. kötet!