1 600 HUF
Jungmann, Bernardo: Institutiones Theologiae Dogmaticae Generalis. Tractatus de vera Religione.. Regensburg, 1879, Pustet. 2. kiadás. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon régi intézményi bélyegzővel.