3 000 HUF
Képek és jelenetek Jézus életéből. Zichy Gyula kalocsai érsek előszavával. Bíró Bertalan bevezetésével. Barta Ernő rajzaival. Bp.,1942, Magyar Szentkereszt Egyesület, 15+3 p.+30 t. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, 34x25 cm .