8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott Arany Korona [...] imádságos könyv. Pest, 1849, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1 t. +4+1-72, 75-76,73-74,79-80,77-78,81-400+4 p.+ 6 t. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült csatokkal, laza, sérült kötéssel, foltos lapokkal, két sérült táblával, néhány kissé sérült lappal, hibás lapsorrenddel ("-72, 75-76,73-74,79-80,77-78,81-".) Megviselt állapotban.