8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos és énekes könyv. Bp.,1895, Rózsa Kálmán és neje, 1 t.+8+460+IV p. Harmincharmadik kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, rézveretekkel és rézkapcsokkal, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, foltos, sérült lapokkal. Megviselt állapotban.