1 800 HUF
Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint, melyeket a vélek élni akaróknak lelki hasznára és épületére három szakaszban. Debreczen,én,Telegdi K. Lajos utóda Eperjessy István tulajdona. 97. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.