1 600 HUF
Újszövetségi szentírás. A Vulgata szerint. Ford.: Káldi György. Bp., én., Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső borítón fém kereszttel, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.