19267.
466. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
V. N. Panov: Megnyitások kézikönyve. Ford.: Bakcsi György. Bp., 1963, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3500 példányban.