1 400 HUF
Grimm legszebb meséi. Vál.: Varga Tamásné. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1963, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kisebb lapszéli folttal, a tartalomjegyzékben bejelölésekkel.