6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Mark Twain: Huckleberry Finn és Tom Sawyer kalandjai. Ford.: Koroknay István. Enyvvári Herbert rajzaival. Bp., [1936], Révai, 450 p. Első magyar kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapszélekkel.