19034.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 800 HUF
1929 Hungary Illustrated. A Review of Hungary's Past and Present. Első évfolyam. Szerk.: Sir Robert Donald, Bogya János, F. Szabó Géza, Dr. Yolland Arthur, Rexa Dezső, Lipovniczky Pál, Fodor Lajos. Bp., 1929, "Hungary Illustrated", (Stephaneum-ny.), 137+1 p. Angol nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Érdekes írásokkal. Korabeli reklámokkal. Benne mellékelt tartalomjegyzékkel. (Contents). Kiadói kissé kopott illusztrált, linómetszetes (jelzett a nyomaton, Szabó Lucy) félvászon-kötés, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.