19181.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Aranyos Béla: Pesti tengerészek. Útikalandok 14. Bp., 1958., Táncsics. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.