19152.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Baedeker, Karl: Tirol. Vorarlberg - Etschland. Westliche Teile von Salzburg und von Kärnten. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1929, Karl Baedeker, LVI+556 p. Oldalszámozáson kívül számos egészoldalas és kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.