19061.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv 1944. XXIV. évf. Szerk.: Barcza Pál, Hajós László, Komlósy Ferenc. Bp., 1944, Pallas, 464 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, a 407-426. oldalak hiányoznak. Dr. Poroszlay Béla m. kir. rendőrfogalmazó névbejegyzésével és bélyegzőjével.