19026.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
[Chun, Karl (1852-1914)] Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 8+280 p.+14 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. 3. kiadás. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel.