19002.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I-XIII. kötet: I. rész. 1-7. köt., II. rész. 1-6. rész. Komplett. Közli: Dr. - - . Sopron, 1921-1943., Székely és Társa. Kiadói papírkötések, három borítón hiányos sérült, egy-két borítón kis sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban. Nagyrészt felvágatlan lapokkal. + Név- és tárgymutató a Sopronvármegyei Oklevéltár I. és II. kötetéhez. Összeáll.: Dr. Házi Jenő. Sopron, 1922., Székely és Társa. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel.