19008.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Hellwald, Friedrich von (1842-1892): Centralasien. Landschaften und Völker in Kaschgar, Turkestan, Kaschmir und Tibet. Leipzig, 1875, Otto Spamer, 1 (cÃmkép) t.+ VIII+446+(2) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. ElsÅ‘ kiadás. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borÃtóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.