19053.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Hugo Hassinger: Geographische Grundlagen der Geschichte. Freiburg im Breslau, 1931, Herder & C. Német nyelven. 8 térkép-melléklettel. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé laza fűzéssel.