19003.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Hunfalvy János: Gömör és Kishont törvényesen egyesült vármegyének leírása. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XII-ik, Rimaszombaton 1867-ben tartott nagygyűlése tagjainak emlékül. Szerkesztette ~. Pest, 1867. Emich Gusztáv ny. 1t.+(4)+CX+354+(7)p.+1 kihajt. mell. Aranyozott gerincű, foltos vászonkötésben. Címlap kijár, laza fűzés 2 kihajtható melléklet hiány.