19091.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Iványi Béla: Báró Sennyey László S. J. nagyszombati rector római utazásai. (1687., 1693., 1696.) A Szent István Akadémia Történelmi-, Jog- és Társadalomtudományi Osztályának Felolvasásai 2. köt. 1. sz. Bp., 1929, Szent István Akadémia, 131+(1) p. Kiadói papÃrkötés, a borÃtón és a gerincen kisebb sérülésekkel.