19028.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Keöpe Viktor (1883-1970): A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1936.], Franklin, 189+3 p. + 20 t. (kétoldalas) + 1 térkép (kihajtható). Egyetlen kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.