19062.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Paris-Guide offert par l'Hotel Columbia. Paris, 1914, Imp. Centrale de la Bourse. Francia nyelven. Gazdag korabeli képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Épületekkel illusztrált kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói kopott aranyozott egésvászon-kötés.