19195.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
27
Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye I. kötet. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1910), Országos Monográfia Társaság, (Légrády-ny.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, sérült gerinc, kopottas állapotban.