19025.
466. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Tucci, G(iuseppe) - Ghersi, E[manuele]: Kincses Tibet. Az 1933. évi Tucci-féle nyugat-tibeti tudományos kutatóút krónikája. Fordította Révay József. 62 képpel. Budapest, [1936]. Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. 181 + [3] p. + 28 t. (kétoldalas). Egyetlen magyar kiadás. Beszámoló Giuseppe Tucci (1894-1984) olasz orientalista, tibetológus 1933. évi nyugat-tibeti kutatóútjáról. (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára.) Díszesen aranyozott, festett kiadói egészvászon kötésben. Szép példány.