Sitkei Levente: Fekete sivatag. Szaúd-Arábia egy magyar újságíró szemével. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2010, Sájler és Emberei. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Turistaházak - Magyar tájak. A magyarországi turistaházak képes ismertetője. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1941 A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem tanrendje az MCMXL-MCMXLI. tanév második felére. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a gerinc alsó részén hiánnyal, a hátsó borító foltosl.
Gáspár Gyula: A visszatért Erdély útikönyve. [Bp., én.], Franklin. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, borító nélküli példány, egy kijáró táblával, foltos címlappal, néhány lapszéli jegyzettel.
Christoph Theophil. Groskurd: Observationes criticae in Strabonis Iberiam sive Rerum geographicarum, librum tertium. Stralsundiae, 1819, Caroli Loeffleri, XIV+263+3 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, régi könyvtári bélyegzéssel és címkével.
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen apró érüléssel.