https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 225

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kilátó Sorozat 2 kötete: Görögország.; Ausztria. Bp., 1996-1998, Biográf. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19216.

Kilátó Sorozat 2 kötete: Görögország.; Ausztria. Bp., 1996-1998, Biográf. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
1
 
Somogy megye. Szerk. Nagy Pál. H.n., 1994. MARK-KOMM Kft. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva; magyar, angol és német nyelvű leírással. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
19217.

Somogy megye. Szerk. Nagy Pál. H.n., 1994. MARK-KOMM Kft. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva; magyar, angol és német nyelvű leírással. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
 
Kováltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amig a piccoloból szakember lesz. Írta: Kovaltsik Sándor [a] Nemzeti Szálló ügyv. igazgatója. (Budapest), [1931]. (Fortuna Nyomdai Műintézet Rt.) 1 t. (címkép: a szerző fényképe) + 94 + [18] p. (hirdetések). Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül egész oldalas és szövegközti fényképekkel gazdagon illusztrált. Részlet a kötet előszavából: ,,Ennek az igénytelen munkának megjelenését sok fontolgatás, rengeteg anyag megrostálása előzte meg. Összegyűjtésében, megírásában az a törekvés vezetett, hogy kartársaim, de különösen az ifjú nemzedék elé tárjam mindazt a sok nehézséget, lemondást, de különösen kitartást, ami szükséges ahhoz, hogy valaki ezen a pályán szakszerűség tekintetében csak a középszerű színvonalat is elérhesse! Egyben azonban a művelt magyar olvasóközönséggel is meg akarom ismertetni ezt a pályát, amit eddig olyan sokan lekicsinyeltek, pedig annak lelkiismeretes elsajátítása sokkal több energiát, kitartást és tudást követel meg, mint azt a felületesen ítélő elképzeli!" Tartalma: A szállodás és vendéglősipar tanoncának életiskolája -- Visszaemlékezéseim -- Utazásom Dániából Anglián keresztül Egyiptomba -- Utazásom Görögországon át Konstantinápolyba -- Utazásom Amerikába -- Az amerikai szállodák berendezése -- Megfigyeléseim Amerikában -- Visszautazásom Newyorkból Londonon és Párison át. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban. Körülvágatlan, jó példány.
1
19218.

Kováltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amig a piccoloból szakember lesz. Írta: Kovaltsik Sándor [a] Nemzeti Szálló ügyv. igazgatója. (Budapest), [1931]. (Fortuna Nyomdai Műintézet Rt.) 1 t. (címkép: a szerző fényképe) + 94 + [18] p. (hirdetések). Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül egész oldalas és szövegközti fényképekkel gazdagon illusztrált. Részlet a kötet előszavából: ,,Ennek az ...

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
 
Praznovszky Mihály: Veszprém anno... Fotográfiák a régi Veszprémről. Veszprém, 2001, Művészetek Háza. Kiadói kartonált kötés, gazda képanyaggal, jó állapotban.
1
19219.

Praznovszky Mihály: Veszprém anno... Fotográfiák a régi Veszprémről. Veszprém, 2001, Művészetek Háza. Kiadói kartonált kötés, gazda képanyaggal, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
 
Wöller István: A Tapolca vízimalmai Pápán és környékén. Fejezetek Pápa város történetéből 1. DEDIKÁLT! Pápa, 1994, Pápa Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19220.

Wöller István: A Tapolca vízimalmai Pápán és környékén. Fejezetek Pápa város történetéből 1. DEDIKÁLT! Pápa, 1994, Pápa Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Puskás Béla: Patalom. Községtörténeti tanulmányok. Szerk.: - -. A szerkesztő, Puskás Béla által DEDIKÁLT példány! Kaposvár, 2006,(Pethő-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel is.
1
19221.

Puskás Béla: Patalom. Községtörténeti tanulmányok. Szerk.: - -. A szerkesztő, Puskás Béla által DEDIKÁLT példány! Kaposvár, 2006,(Pethő-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel is.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Fehér Zoltán: A bátyai szállások. (DEDIKÁLT). Cumania II. Ethnographia. Bács-Kiskun Megye Múzeumok Közleményei. (Különlenyomat). Kecskemét, 1974, (Petőfi Ny.), 115-132 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, javított gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
19222.

Fehér Zoltán: A bátyai szállások. (DEDIKÁLT). Cumania II. Ethnographia. Bács-Kiskun Megye Múzeumok Közleményei. (Különlenyomat). Kecskemét, 1974, (Petőfi Ny.), 115-132 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, javított gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
 
vitéz Nádujfalvy József: Somogymegye szociális és gazdasági helyzetképe. Kaposvár, 1939. Kultura könyvnyomda. Kiadói papírkötésben 223p.
1
19223.

vitéz Nádujfalvy József: Somogymegye szociális és gazdasági helyzetképe. Kaposvár, 1939. Kultura könyvnyomda. Kiadói papírkötésben 223p.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,70
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
2
 
Bánáti Miklós: Ujabb adalékok Császártöltés történetéhez. Császártöltés, 1981, Császártöltés Községi Tanács. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 1200 példányban.
1
19224.

Bánáti Miklós: Ujabb adalékok Császártöltés történetéhez. Császártöltés, 1981, Császártöltés Községi Tanács. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 1200 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment