A Dunánál. An der Donau - Pri Dunaji - A Dunánál - Kod Dunava - La Dunare. Szerk.: Kovács Gergelyné, Dózsa Tamás. Kodolányi Gyula előszavával. Bp.,(1992.), Miniszterelnöki Hivatal Kormányszóvivői Irodája. Több nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Luciano Berti: Florence. The City and its Art. Firenze, 1979, Scala. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, átlátszó műanyag védőborítóban, térkép-melléklettel.
Kőszegfalviné Pajor Klára: Vas megye települései képes levelezőlapokon. Szombathely, 1999, Kovácsné Udvardi Mária,(Veszprém, Prospektus-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Iványi Béla: Báró Sennyey László S. J. nagyszombati rector római utazásai. (1687., 1693., 1696.) A Szent István Akadémia Történelmi-, Jog- és Társadalomtudományi Osztályának Felolvasásai 2. köt. 1. sz. Bp., 1929, Szent István Akadémia, 131+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel.
Hudi József: Herend története. Egy bakonyi község múltja és jelene. Veszprém, 1998, Herendi Német Kisebbségi Önkormányzat. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban. Jó állapotban.
Magyar Fürdőkalauz. Szerk.: Erdős József. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1911. évi kiadás (Tata, Engländer) reprintje! Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel.
Kerényi B. Eszter (szerk.): Gödöllő a frontvonalban. A település a második világháborúban. Gödöllői Múzeumi Füzetek 20. 2023. Kiadói papírkötés, jó állapotban.