Tétel

8 000 HUF

Description:

Tepper-Laski, K[urt] von: Rennreiten. Praktische Winke für Rennreiter und Manager. Zweite, verbesserte Auflage. Berlin, 1903. Verlagsbuchhandlung Paul Parey (Pierersche Hofbuchdruckerei Stephan Geibel & Co., Altenburg). 1 t. (címképen Heinrich von Rosenberg német lovassági tábornok portréja) + X + 184 + [6] p. + 26 t. Kurt von Tepper-Laski (1850-1931) német sportlovas, író, újságíró bevezetése a lovassport és a lóverseny részleteibe. A munka eredeti nyelven először 1897-ben jelent meg, táblái képanyagában döntően korabeli lóverseny-pillanatok. Az első előzéken régi tulajdonosi bejegyzés. Aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén kopott kiadói vászonkötésben. Jó példány.

Share:

Photo of the item taken by : ufk