22098.
466. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
32 000 HUF
22
6 darabos orosz ezüst (Ag) keverÅ‘kanál szett. cca 19. sz. közepe, Orosz Birodalom, aranyozott ezüst, kanalak fonákján niellós dÃszÃtéssel orosz ikonikus épületek képei. Jelzett: orosz fémjel, 84-es ezüst, mesterjegy, napjainkban beleütött magyar fémjel. Nettó: 75g